img

KARTON & OLUKLU AMBALAJ

Karton kutu yalnızca karton olarak üretilmemektedir. Kartonun tek başına sertlik, patlama, kopma, nem ve su bariyer değerlerinin yetmediği yerlerde, yani içine konulacak ürünün özelliklerine göre karton ambalaj üretiminde kullanılan kartonlar, bazı özel işlemlere tabi tutulmaktadır.

image
KARTON & OLUKLU AMBALAJ

Geniş uygulama ve tasarım yelpazemizle stratejik çözümler üreterek ideal paketlemeyi gerçekleştirmenize ve marka yolculuğunuzu optimize etmenize yardımcı olmaktayız.

imageÜRETİM
img
img
ÇÖZÜMLERİMİZ

KARTON & OLUKLU AMBALAJ

Kuru gıdadan pastaya, tekstilden toz deterjana, oyuncaktan saraciye ürünlerine kadar pek çok ürünün ambalajı olarak kullanılan karton kutular, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Karton üretiminde teknolojik gelişmeler sonucu, karton kutu üreticisine büyük olanaklar sunmaktadır. Neme karşı dirençli, kolay katlanabilir, gıdaya uygun, ağartıcı kullanılmadan üretilmiş, PE, PP ya da PET film lamine edilmiş hazır kartonlar mevcuttur. Özel olarak yetiştirilmiş uzun elyaflı ağaçlar kullanılarak üretilen kartonlar, klasik kartonlardan daha düşük gramajdadır.

Karton kutu yalnızca karton olarak üretilmemektedir. Kartonun tek başına sertlik, patlama, kopma, nem ve su bariyer değerlerinin yetmediği yerlerde, yani içine konulacak ürünün özelliklerine göre karton ambalaj üretiminde kullanılan kartonlar, bazı özel işlemlere tabi tutulmaktadır. Bir başka iç ambalajla desteklenebilmekte, kullanılan karton empregne ya da lamine edilmektedir. Neme karşı dirençli, kolay katlanabilir, gıdaya uygun, ağartıcı kullanılmadan üretilmiş, PE, PP ya da PET film lamine edilmiş hazır kartonlar üretilmektedir. Bir başka iç ambalajla desteklenip kullanılan karton empregne ya da lamine edilmektedir.

Geri dönüştürülmüş karton, karton malzemeler ve malzeme kullanımı konusunda deneyime sahip olmaktayız. Marka imajınızı yansıtan birçok yüksek kaliteli seçenek sunarak ambalajlarınızın sizin ve tüketicilerinizin beklediği şekilde performans göstermesini sağlayabilmekteyiz. Bir ürünün transferinde ürünü korumanın ve taşımanın sağlam bir ambalaj ile mümkün olacağını iyi bilmekte; 40 yıldır ürün portföyümüzde yer alan karton kutu ve koli ürünlerini bu hassasiyet ile üretim yapmaktayız. Sağlam bir ambalajın, ürünün dış görünüşünü etkilediği gibi; ürünün raf ömrünü uzatabildiğinin bilinci hareket etmekte, bu bilinçte üretim yapmaktayız.

img

#İŞİNRENGİ #ORALAMBALAJ