Magazin Etiket

Magazin Etiket

Etiketler kullanım alanları itibari ile farklı ısı, nem ve kimyasallar ile karşılaşabilmektedir. Etiketin uygulanacağı yüzey ve ürünün bulunacağı olası ortam koşulları düşünülerek uygun çözümler yaratılmalıdır.

Doğru ham madde ve baskı yöntemi ile ürünlerin dolum ve depolama şartları göz önünde bulundurularak uygun nitelikte etiketler sunulmaktadır.

Ambalaj ve içeriği dikkate alınarak ürünün niteliği ve vurgulanmak istenilen görseller; kuşe, pvc, opak, şeffaf, metalize gibi farklı çeşitte etiketler üzerine emboss, yaldız, serigrafı ve lak baskı teknikleri uygulanarak zenginleştirilmektedir.

Yapıştırıcıların, sızdırmazlık malzemelerinin ve aerosollerin eksiksiz bir hizmet sağlayıcısı olarak, müşterilerimiz için özel etiket çözümleri olarak özel ürünler de sunmaktayız. Birçok tanınmış şirket ile çalışmanın verdiği güvenle yolumuza devam etmekteyiz.

Geniş uygulama ve tasarım yelpazemizle stratejik çözümler üreterek ideal paketlemeyi gerçekleştirmenize ve marka yolculuğunuzu optimize etmenize yardımcı olmaktayız.

Sertifikalar